SNEAKER HOLD

Jordan 4 Retro Union Desert Moss

Jordan 4 Retro Union Desert Moss vývoj ceny graf
Jordan 4 Retro Union Desert Moss (v €)

Jordan 4 Retro Union Desert Moss zveřejněny 24 června 2021. Po první velmi úspěšné kolaboraci Jordan 1 Union Los Angeles Black toe a Blue toe, následovala další velmi úspěšná kolaborace tentokrát na rozdílné siluetě, Jordan 4 Union Off noir a Guava ice. Dnes se předešlá kolaborace pohybuje na hranici 700-1000€. Tato nová barevná kombinace vyšla také společně s Taupe haze, které si vedou v této chvíli cenově mnohem lépe. Poslední měsíc tenisky degradovaly z 490€ na 390€. Je to pro mě poměrně překvapující, protože prodejnost je u samotných desert Mossů o něco málo větší.

Nejspíše tomu napomáhá cena, protože zákazníci vyhledávají kolikrát levnější alternativu. Procentuálně mi tedy dává větší smysl zainvestovat právě do Desert Moss, než do Taupe Haze. Barevná kombinace je poměrně křiklavá, nicméně stále se dá slušně zkombinovat.

Nemyslím si, že je mnoho prostoru pro pokračující cenový pád. Právě naopak je dostatek prostoru na zhodnocení a toho se také nejspíše budu držet. V předchozích kolaboracích není žádné rapidní zhodnocení, a to také čekám u toho to páru. Mnou odhadovaná cena v následujících 6-8 měsících činí 450-550€.


Jordan 4 Union Desert Moss

  • Retail: 225€
  • Aktuální cena dne 17.7: 350€ – 470€
  • Kód produktu: DJ5718-300